• 0

27 Ağustos 2018, 14:34 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Sporcu Dostu Hasan Hüseyin Koç

Sporcu Dostu Hasan Hüseyin Koç

Almus Çevreli Belediye Başkanı Ercan Gürer, ata sporu güreşe yaptığı katkılardan dolayı işadamı Hasan Hüseyin Koç'a plaket verdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Çevreli Belediye Başkanı Ercan Gürer, Geleneksel Hüseyin Akbaş Karakucak güreşlerine destek veren sporcu dostu işadamı Hasan Hüseyin Koç’a teşekkür ederek, “Bu katkılar yeni olimpiyat ve dünya şampiyonlarının çıkması açısından önemlidir. Memleketini seven, bu sevgiyi de yaptığı özverili katkılarla ortaya koyan Sayın Koç’a teşekkürü bir borç biliriz” dedi.

Gümrük Müşavirliği, lojistik ve inşaat sektöründe başarılı çalışmalar yürüten Özgem Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Koç bir dönem Tokatspor’a başkanlık yapmış ve önemli başarılar elde etmişti.
 
 
HERŞEYDEN EVVEL İNSAN
 
Tüm işlerinde her şeyden evvel insan diyerek yola çıktığını ifade eden Özgem Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Koç, bu prensiplerini spora verdikleri destekte de ortaya koyduklarını söyledi. Tokat’a yapılan her çalışmanın arkasında olduğunu, spora, özellikle de ata sporuna destek vermeden dolayı büyük mutluluk duyduklarını aktaran Hasan Hüseyin Koç, Tokat’ın dünyaya mal olmuş milli değerlerine sahip çıkmanın kendileri açısından bir görev olduğunu kaydetti.
 
Başarı için değişimin, dönüşümün ve bilimsel gerçeklerin kaçınılmaz bir ihtiyaç olduğunu belirten Hasan Hüseyin Koç, “Eğer siz insana saygı gösterirseniz, çevreyi korursanız ve değerlerinize sahip çıkarsanız başarıyı yakalarsınız. Bu ilkeler hem ticaret hayatında geçerlidir, hem de sporda. Şimdi sporda başarıyı yakalamak isteyen gençlerimize sesleniyorum; gayret edeceksiniz, asla pes etmeyeceksiniz. Yeteneklerinizi de ortaya koyacaksınız. Başarı yolu çok çalışmaktan geçer. Biz de başarıyı yakalamak isteyen gençlerimize destek olacağız” ifadelerini kullandı.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]