• 0

23 Temmuz 2018, 16:21 - Anasayfa // EKONOMİ Haberi yazdır

TOKGİAD ilk genel kurulunu yaptı

TOKGİAD ilk genel kurulunu yaptı

Tokatlı Girişimci İş İnsanları derneği ilk olağan genel kurulunu, Tokat Ticaret Odası Seyir Tepesi Sosyal Tesislerinde yaptı. Kurucu Başkan Ender Demirtaş ve ekibi yeniden göreve seçildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

2018 Yılında Kurulan, (TOKGİAD) Kurucu Başkanlığını İş adamı Ender Demirtaş’ın yaptığı, (TOKGİAD) Tokatlı Girişimci İş İnsanları Derneğinin İlk Olağan Genel Kurul toplantısı Tokat Ticaret Odası Seyir Tepesi Sosyal Tesislerinde 15 Temmuz 2018 Pazar günü üyelerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. Kurucu Başkan Ender Demirtaş ve ekibi yeniden göreve seçildi.
 
 
Genel Kurul hakkında yazılı bir açıklama yapan TOKGİAD yönetim kurulu başkanı Ender Demirtaş, "Genel kurulumuzu üyelerimizin tamamının teveccühü İle oylamamız yapıldı. Oy birliği İle yönetim kurulu listemiz seçildi. Öncelikle şahsıma ve kıymetli yönetim kurulu arkadaşlarıma, denetim kurulu üyelerimize ve komite başkanlarımıza güvenen dünden bu güne ve gelecek yarınlara desteğini ve gücünü yanımızda hissedeceğimiz tüm hemşerilerime ayrı ayrı teşekkür ederim diyen başkan Demirtaş, amacımız TOKGİAD ailemizle birlikte başta devletimiz ve milletimiz için, sonrasında memleketimiz ve hemşerilerimiz İçin projeler oluşturmak, hayata geçirmek ve yaşama artı katmaktır" dedi.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer EKONOMİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]