• 0

20 Mart 2023, 16:18 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Av. Mehmet Can, 'Kutlu yürüyüşümüz sürüyor'

Av. Mehmet Can, 'Kutlu yürüyüşümüz sürüyor'

Tokat'ın sevilen simalarından duayen avukat Mehmet Can, AK Parti'den Tokat Milletvekili aday adayı oldu. Can, '21 yıldır süren kutlu yürüyüşümüz devam edecektir' dedi. Av. Mehmet Can'ın milletvekilliği aday adaylığı Tokat'ta ve Tokat dışında yaşayan Tokatlılar tarafından sevinçle karşılandı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Tokat’ın ve Türkiye’nin kalkınma hamlesine katkı sağlamak için AK Parti’den Tokat Milletvekili aday adayı olduğunu ifade eden Avukat Mehmet Can, “Karanlık güçlerin yıllardır sürdürdüğü baskı ve kirli planlara rağmen milletin emanetini yere düşürmeyen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın  yol arkadaşı olmanın onurunu yaşıyorum. AK Parti yıllardır maruz kaldığı onca saldırıya, oyuna, ihanete rağmen kutlu yürüyüşünü sürdürüyor” diye konuştu.

AK PARTİ’NİN MAYASI MİLLETTİR

Siyasetin halka hizmet etme sanatı olduğunu kaydeden Av. Mehmet Can, “AK Parti yaşanan felaketlere, düzenlenen operasyonlara karşı halen ayakta olmasının tek bir sebep sonuç ilişkisi var: Çünkü AK Parti'nin mayasını millet atmış, hamurunu millet yoğurmuş, kumaşını millet dokumuştur. Böyle kutlu bir oluşumun kutlu bir yürüyüşün içerisinde milletvekilliği aday adaylığımın kabul görmesi hayatımın en güzel hatırası olacaktır. Bu süreçte dava arkadaşlarımın, hemşerilerimin desteğini bekliyorum” şeklinde konuştu.
 
HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Halka hizmet etmenin projeler geliştirerek, verimliliği artırarak, kaynakları dikkatli kullanarak olacağını anlatan Can, “Tokat’ın öyle değerli kaynakları var ki, bu kaynakları hak ettiği ölçüde harekete geçirdiğimizde yılardır dışa olan göç geri dönecektir. Birlik ve beraberlik içerisinde çalıştığımızda, ürettiğimizde bizim önümüzde kimse duramayacaktır. Sanayimizi, ticaretimizi daha güzel organizasyonlar içerisinde geliştirdiğimizde bırakın diğer şehirlere yurt dışına bile milyonlarca dolarlık ihracat gerçekleştirebiliriz. Önce milletvekilliği adaylığımız, sonra da milletvekili olmamız durumunda tüm bu çalışmaların altyapısını yapmaya yönelik projeler üreteceğim. Bunu hep birlikte gerçekleştireceğiz” dedi.
 

İSTİKRAR ÖNEMLİ

Başarıların altında yatan en önemli gerçeğin birlik ve beraberlikten geçtiğini aktaran Mehmet Can, “AK Parti, Türkiye için bir şanstır. Vatandaşlarımız da bunun farkındadır.  Doğrusunu ifade etmek gerekirse insanlarımızın şu anda en büyük isteği istikrar ortamının sürdürülmesidir. Ülkemizi istikrarsızlığa doğru sürükleyen muhalefet partilerinden uzak durmak gerekiyor. AK Parti ve Cumhur İttifakı Türkiye’yi zor durumdan her daim kurtarmış ve istikrara kavuşturmuştur. Türkiye’nin istikbali ve istiklali Cumhur İttifakıdır. Bu gerçeği çok net gördüğüm için AK Parti’den milletvekili aday adayı oldum” diyerek açıklamasını tamamladı.
 
OY POTANSİYELİ ARTACAK

Öte yanda Av. Mehmet Can’ın milletvekilliği aday adaylığı Tokat’ta ve Tokat dışında yaşayan Tokatlılar tarafından sevinçle karşılandı. Tokatlıların değişik zamanlarda sıkıntılarını çözen Mehmet Can’ın milletvekilliği adaylığının AK Parti’ye önemli derecede oy kazandırması bekleniyor.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Konut satın almadan önce dikkat edilmesi gereken 15 altın kural
Konut satın almadan önce dikkat edilmesi gereken 15 altın kural
Bu yazıyı okumadan konut satın almayın! Projeden konut, sıfır konut veya ikinci el konut satın almadan önce dikkat edilmesi gereken 15 temel kural nedir?

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : 0 (356) 212 4884
Gsm : 0 (535) 210 6413
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]