• 0

21 Mayıs 2018, 17:05 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Abdurrahman Başkan'ın basın açıklaması

Abdurrahman Başkan'ın basın açıklaması

24 Haziran seçimleri dolayısı ile Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekilleri listesi açıklanmıştır.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Değerli Basın Mensupları,
 
24 Haziran seçimleri dolayısı ile Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekilleri listesi açıklanmıştır.
 
Liste açıklandıktan sonra Milliyetçi Hareket Partisi Antalya 1. sıra Milletvekili adayımız Sayın Abdurrahman Başkan adına Antalya yerel internet ve haber sitelerinde çıkan eksik ve yanlış bilgilerden dolayı, tarafımızca doğru bilgilendirme yapmak adına aşağıdaki bülteni ve henüz taslak aşamasında olan broşür çalışmamızı siz değerli basın mensuplarımızla paylaşıyoruz:
 
“Abdurrahman Başkan Antalya'dan ilk defa aday olmayıp, 2015 yılı Haziran seçimlerinde de 25. Dönem Antalya Milletvekili Aday Adayı olmuştur. Ama Sayın Genel Başkanımızın takdirleri ile Tokat Milletvekili adayı ve sonrasında Milletvekili olmuştur.
 
İş hayatında ise Antalya’ya ilk yatırımını 1999 yılında yapmış ve her geçen yıl hem yatırımlarını arttırmış hem de şirketlerini büyütmüştür. Şu anda Antalya’da 3 şirketi aktif durumdadır. Hatta bu şirketlerden birisi geçmişte Kumluca Vergi Dairesi tarafından en çok vergi ödeyenler listesinde yer almıştır.
 
Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde 10.000 metrekare alan üzerine kurulu konusunda Avrupa’nın en modern organik, inorganik ve kimyasal gübre fabrikalarından birine sahiptir.
 
Ayrıca havaalanı yolu Hürriyet Gazetesi bitişiğinde 11.000 metrekarelik alanda depo ve showroomları yer almaktadır.
 
Serik ilçesi Çandır beldesinde yaklaşık 400.000 metrekare alanda hazır (rulo) çim üretimi yapmakta ve ayrıca nar bahçesi bulunmaktadır.
 
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası üyesidir, Ayrıca Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nde İş Hayatı ve Girişimcilik dersleri vermiştir.
 
Ailesinin büyük bir bölümü uzun yıllardır Antalya’da yaşamakta ve ayrıca kendisinin de evi bulunmaktadır. “
 
Sayın Abdurrahman Başkan en kısa zamanda siz değerli basın mensupları ile bir araya gelecek ve tüm sorularınızı yanıtlamak üzere basın toplantısı düzenleyecektir.
 
Bilgilerinize sunulur.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]