• 0

18 Şubat 2018, 23:13 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

On Birinci Kalkınma Planı Hazırlık Toplantısı Yapıldı

On Birinci Kalkınma Planı Hazırlık Toplantısı Yapıldı

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) koordinesinde On Birinci Kalkınma Planı Hazırlık Toplantısı Tokat'ta yapıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) koordinesinde On Birinci Kalkınma Planı Hazırlık Toplantısı Tokat’ta yapıldı.
 
 
Dedeman Otel’de yapılan Orta Karadeniz Karadeniz Kalkınma Ajansının 2019-2023 yıllarını kapsamak üzere başlattığı On Birinci Kalkınma Planı Hazırlık Toplantısı, saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. 
 
Tokat Valisi ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ömer Toraman, Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu ve GOÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin’in konuştuğu toplantıda OKA Planlama Programlama ve Koordinasyon Birim Başkanı İbrahim Ethem Şahin planlama çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi. 
 
Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) On birinci kalkınma planı hazırlıkları kapsamında merkezi düzeyde gerçekleştirilen özel ihtisas komisyonları ve istişare toplantılarının yanında yerel paydaşların, kadınların, gençlerin ve doğrudan vatandaşların kalkınma planı sürecine dâhil olmasının önem taşıdığı ifade edildi. 
 
Toplantıya Vali Dr. Ömer Toraman, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, kaymakamlar, OKA Planlama Programlama ve Koordinasyon Birim Başkanı İbrahim Ethem Şahin, OKA Tokat İl Koordinatörü Mehlika Dicle, ilgili kurum ve kuruluş temsilcileri katıldı.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]