• 0

26 Ocak 2018, 11:19 - Anasayfa // Zile Haberi yazdır

İşadamı Arif Akbaş, CHP'ye Araç Hediye Etti

İşadamı Arif Akbaş, CHP'ye Araç Hediye Etti

İstanbul da yaşayan Zileli işadamı ve Saraç Köyü Dernek Başkanı Arif Akbaş, Zile CHP İlçe Başkanlığı'na minibüs hediye etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

İstanbul da yaşayan Zileli işadamı ve Saraç Köyü Dernek Başkanı Arif Akbaş, Zile CHP İlçe Başkanlığı’na minibüs hediye etti.
 
 
Zile CHP İlçe Başkanı Ali Rıza Bozdemir, İstanbul da yaşayan iş adamı ve Saraç Köyü Dernek Başkanı Arif Akbaş tarafından minibüs hediye edildiğini ifade ederek, ‘İlçe Başkanlığımızın 2000 model bir atıl aracımız vardı. Kullanılmaz duruma gelmişti. Hemşerim, saygıdeğer kıymetli yüreği güzel insan işadamımız Arif Akbaş CHP Zile İlçe Başkanlığı hizmetlerinde kullanılmak üzere 2005 model minibüs hediye etti. Bu aracımızın gelmesiyle birlikte yönetim kurulu üyelerimizle birlikte gidilmedik köy, kasaba bırakmayacağız. Kendilerine ilçe halkım ve partim adına sonsuz teşekkürler ediyorum’ diye konuştu.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Zile Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]