• 0

24 Ocak 2018, 00:37 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Mustafa Önder'in Oğlu Adem ile Çağla Evlenerek Dünyaevine Girdi

Mustafa Önder'in Oğlu Adem ile Çağla Evlenerek Dünyaevine Girdi

Yemek dünyasının önde gelen firmalarından, Önderler yemeğin sahiplerinden, Tokat, Reşadiyeli İşadamı Mustafa Önder'in oğlu Adem ile Çağla muhteşem bir tören ile mutluluğa evet dediler.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Yemek dünyasının önde gelen firmalarından, Önderler Yemeğin sahiplerinden, Tokat, Reşadiyeli İşadamı Mustafa Önder’in oğlu Adem ile Çağla muhteşem bir tören ile mutluluğa evet dediler.
 
 
Tokat, Reşadiyeli İşadamı Mustafa ve Aysel Önder çiftinin oğulları Adem ile Çiçek ve Turan Aksoy çiftinin kızları Çağla muhteşem bir tören ile mutluluğa evet dediler.
 
Önder ve Aksoy ailesinin, 20 Ocak 2018 Cumartesi akşamı, Başakşehir de bulunan Konistan Düğün Salonunda gerçekleşen yemekli düğün törenine gelin ve damadın yakınlarının yoğun katılımının yanı sıra siyasi, bürokrat, Stk yöneticileri ve işadamlarının katılımı gözlendi.
 
Düğünde sanatçıların söylediği türkülerden sonra sanatçı Murat Akkaya’nın söylediği Ellik türküsü ile davetliler geç saatlere kadar halaylar çektiler. 
 
Damadın babası Mustafa Önder, düğün töreninde "Aksoy ve Önder ailelerimizin bu mutlu gününde bizleri yalnız bırakmayan çeşitli illerden gelen arayan soran tüm akraba ve dostlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]