• 0

10 Ocak 2018, 16:12 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Tokat Konfederasyonu(TOKKON)'dan Anadolu Ajansı(AA)'na Ziyaret

Tokat Konfederasyonu(TOKKON)'dan Anadolu Ajansı(AA)'na Ziyaret

Tokat Konfederasyonu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle Anadolu Ajansı İstanbul Haberleri Editörlüğü'nü ziyaret etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Konfederasyonu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle Anadolu Ajansı İstanbul Haberleri Editörlüğü'nü ziyaret etti.
 
Merkezi İstanbul'da olan ve 350 bin üye ile çalışmalarını devam ettiren Tokat Konfederasyonu(TOKKON)'un Gençlik Kolları Başkanı Sinan Ergül ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Anadolu Ajansı İstanbul Haberler Editörlüğü'nü ziyaret etti. Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gerçekleştirilen ziyarette heyeti Anadolu Ajansı İstanbul Haberleri Editörü Hüseyin Altınalan kabul etti.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade eden Altınalan, misafirlere gazetecilik ve ajans haberciliği konusunda çeşitli bilgiler verdi.
 
TOKKON Gençlik Kolları Başkanı Ergül'de İstanbul'da 600 bin Tokatlı'nın yaşadığını, 2015 yılında oluşturulan konfederasyonun 5 federasyon ve 237 dernekten oluştuğunu söyledi.
 
Anadolu Ajansı İstanbul Haberler Editörü Hüseyin Altınalan huzurunda tüm Anadolu Ajansı çalışanlarının gününü tebrik eden Ergül, "Anadolu Ajansı dünyada marka olma yolunda hızla ilerliyor. Haberleri bize tarafsız ve objektif şekilde aktarıyor. Yurt dışında milli ajansımız olarak bizi temsil ediyor. Bu başarıların devam etmesini temenni ediyoruz." dedi.
 
Ergül ve beraberindekiler, misafirperverliği dolayısıyla Altınalan'a teşekkür etti.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]