• 0

27 Aralık 2017, 08:42 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

CHP'li Şahin, 'Kenetlenmiş Bir Türk Toplumu Olmalıyız'

CHP'li Şahin, 'Kenetlenmiş Bir Türk Toplumu Olmalıyız'

CHP Tokat İl Başkanı Feramus Şahin, 'İçeride ve dışarıda yaşanan ciddi sıkıntılı politikalar nedeniyle birlik beraberlik içerisinde kenetlenmiş bir Türk toplumunu hep beraber göstermek zorundayız' dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

CHP Tokat İl Başkanı Feramus Şahin, “İçeride ve dışarıda yaşanan ciddi sıkıntılı politikalar nedeniyle birlik beraberlik içerisinde kenetlenmiş bir Türk toplumunu hep beraber göstermek zorundayız” dedi.
 
 
CHP Tokat İl Başkanı Feramus Şahin beraberinde Merkez İlçe Başkanı Ender Ergün, Zile İlçe Başkanı Ali Rıza Bozdemir ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Zile köy muhtarlarıyla öğle yemeğinde bir araya geldi. 
 
Yemekte açıklamalarda bulunan İl Başkanı Şahin, 2. Cumhurbaşkanı Lozan fatihi İsmet İnönü’yü ölüm yıldönümünde minnet ve şükranla andıklarını belirterek, “Demokrasinin başlangıç temsilcileri sevgili muhtarlarım. Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun da ifade ettiği gibi biz muhtarlarımızı çok önemsiyoruz. Onların işleri zor. Onların işlerini kolaylaştırmak için bir siyasetçi olarak değil bir arkadaşınız olarak ne yapabilirizin arayışını yaptık bundan sonrada yapmaya devam edeceğiz. Ancak son 50 yıldır devletin imkanlarından en az faydalanan insanlarsınız. Ciddi sıkıntı ve sorunlarımız var ama buna rağmen. Türkiye’nin gerek dış politikasında, gerek iç politikasında ciddi sıkıntılardan geçtiğimiz için birlik beraberlik içerisinde kenetlenmiş bir Türk toplumunu hep beraber göstermek zorundayız” diye konuştu.
 
Parti binasında yönetim ve kadın kollarıyla bir araya geldi
 
Yapılan konuşmaların ardından yemeğe geçildi ve toplantı karşılıklı görüş alışverişle sona erdi.
 
Başkan Şahin, yeni seçilen Zile merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri ve kadın kolları üyeleriyle parti binasında bir araya gelerek yeni görevlerinde üstün başarılar diledi.
 
 
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]