• 0

21 Aralık 2017, 17:44 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Eroğlu, 'Çalışanlarımızın Hakkını Her Zaman Gözetiyoruz'

Eroğlu, 'Çalışanlarımızın Hakkını Her Zaman Gözetiyoruz'

2018-2019 Sosyal Denge Sözleşmesi Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu ve Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay'ın katılımı ile yenilendi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

2018-2019 Sosyal Denge Sözleşmesi Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay’ın katılımı ile yenilendi.
 
 
Sözleşmenin imza törenine Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay ve belediye personeli katıldı.
 
İmzalar atılmadan önce konuşma yapan Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay ve Başkan Eroğlu, belediye personeline ödenecek olan Sosyal Denge Tazminatı hakkında açıklamalarda bulundu.
 
BEM-BİR-SEN OLARAK ZİRVEDEYİZ
 
Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay konuşmasına Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’na ve belediye personeline teşekkür ederek başladı. Turbay, konuşmasının devamında; “Biz sendika olarak özellikle yerelde yaptığımız işin en iyisini, en güzelini yapmaya çalışıyoruz. Şükürler olsun ki sendikal anlamda yerel ve uluslararası platformlarda zirvedeyiz. Bu hususta bize sizler de destek oluyorsunuz. Başta başkanımız olmak üzere ben hepinize teşekkür ediyorum. Her geçen yıl sendikamız ve ülkemiz bir adım daha ileri gidecek” sözlerine yer verdi.
 
BELEDİYE BİR ŞEHRİN LOKOMOTİFİDİR
 
Genel Başkan Turbay’dan sonra söz alan Başkan Eroğlu, konuşmasında belediyeciliğin önemine değindi. Başkan Eroğlu; “Geride eserler bırakmak, hoş sözlerle hatırlanmak herkesin isteğidir. Bizler de işimizi yaparken hep bu amaç uğruna çalıştık. İnsanların arkamızdan iyi, güzel, hoş şeyler söylemesi bizler için en büyük mutluluktur. Diğer yandan biz adaletli ve çalışan bir belediye olarak anılmak istiyoruz. Muhakkak ki eksiklerimiz, hatalarımız vardır. Ancak biz işimizi dosdoğru yapmanın derdindeyiz. Bu eksikleri de en aza indirerek yolumuza devam edeceğiz inşallah. Belediye bir şehrin lokomotifidir. Belediyenin vizyonu o şehrin de vizyonu ve vitrinidir. Her işin de bir hakkı vardır. Devletimizin belirlemiş olduğu memur maaşları var. Hamdolsun belediye olarak işçisine, memuruna borcu olmayan bir belediyeyiz. İşçilerimizin ikramiyesi olduğu gibi, memur kardeşlerimizin de sosyal denge tazminat hakları var. Bugün burada 3’üncü sözleşmemizi imzaladık.
 
Sözleşmede emeği geçen Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay'a, Belediye Başkan Yardımcımız Mustafa Bandırmalı'ya, Bem-Bir-Sen Tokat Şube Başkanı Kadir İşbilir ve Yönetimine, Meclis Üyelerimize ve tüm memur arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.
 
Başkan Eroğlu, 468 TL olan memur sosyal denge tazminatının yeni yılda 565 TL olacağını, veznedarların 507 lira olan sosyal denge tazminatının 585 TL olacağını, müdürlerin ise 565 TL olan sosyal denge tazminatlarının 633 TL’ye çıkarıldığını, başkan yardımcılarının tazminat rakamlarında bir değişiklik olmadığını duyurdu.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]