• 0

07 Aralık 2017, 00:45 - Anasayfa // Reşadiye Haberi yazdır

Reşadiye'de Yöneticilerle Halk Buluştu

Reşadiye'de Yöneticilerle Halk Buluştu

Reşadiye ilçesinde Aralık ayı halk günü büyük katılımla gerçekleştirildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Reşadiye ilçesinde Aralık ayı halk günü büyük katılımla gerçekleştirildi.
 
Reşadiye’nin ve Reşadiyelilerin sorunların ele alındığı halk günü toplantısı ilçe protokolünün katılımı ile Halk Eğitim Merkezi Salonunda gerçekleştirildi. Kaymakam Berker ÇIRAK’ın başkanlık ettiği toplantıya Belediye Başkanı Cemil KILIÇ, tüm daire amirleri, köy muhtarları, mahalle muhtarları ve vatandaşların katılımı ile gerçekleştirildi. Soru ve cevap şeklinde gelişen toplantıda vatandaşlarımızın öneri, istek ve şikâyetlerini doğrudan ilgili kurum amirlerine iletmeleriyle devam etti. Anlık çözüm bulunamayan şikâyet ve öneriler görevlendirilen personel tarafından not alındı.

Reşadiye Kaymakamı Berker Çırak ve Reşadiye Belediye Başkanı Cemil Kılıç, vatandaşlarla bir araya gelerek istek, şikâyet ve önerilerini dinlediler. Kaymakam Çırak, sorunlarla ilgili olarak vatandaşlara açıklamalarda bulunurken, sorunların çözümü için gerekli çalışmaların ivedilikle yapılacağını söyledi.
 
Vatandaşların ve muhtarların sorunlarını dinleyip, kaymakamlık ve belediye olarak onlara yardımcı olmaya çalıştıklarını ifade eden Reşadiye Belediye Başkanı Cemil Kılıç ise ilçedeki yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.
 
Toplantıya katılan vatandaşlar ve muhtarlar istek ve şikayetlerini dile getirerek Kaymakam Çırak'a ve Başkan Kılıç'a teşekkür ettiler.
 
Toplantı sonrası Reşadiye Kaymakamı Berker Çırak ve Belediye Başkanı Cemil Kılıç Reşadiye Devlet Hastanesini  servislerini gezerek yatan hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundular.
 
Reşadiye'de vatandaşların istek ve taleplerini devletin ilgili mercilerine doğrudan iletilmesi, sorunların çözüme kavuşturulması amacıyla her ayın ilk Pazartesi günü halk günü toplantısı yapılıyor.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Reşadiye Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]