• 0

04 Aralık 2017, 23:00 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Yolkonak Belediyesi Çalışmalarına Devam Ediyor

Yolkonak Belediyesi Çalışmalarına Devam Ediyor

Yolkonak Belediye Başkanı Musa Atasoy çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Yolkonak Belediye Başkanı Musa Atasoy çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
 
 
Yolkonak Belediye Başkanı Musa Atasoy çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Yolkonak Belediyesi sınırları içinde bir çok yeniliğe imza atan Belediye Başkanı Atasoy çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
 
Atasoy;"Yolkonak Belediye Başkanlığı görevine geldiğim günden bu yana Belde Belediyemizi daha yaşanabilir bir hale getirmek için çalışıyoruz.Yaptığımız çalışmalar 300 Tonluk Su Deposu ile su sorunumuz kalmadı. Mezarlıklarımızı bakımlarını tamamladık, emizliklerini yaptık. Beldemizdeki irsaliye hatlarımızda bakım onarım çalışmaları tamamlandı. Merkez Mahalledeki camiimizin bakımları çevre düzenlemesi yapıldı. Mahalle ve sokak aralarına parke çalışmalarımız devam ediyor’’ dedi.
 
Belediye Başkanı Musa Atasoy çalışmalarının devam edeceğini belirtti.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.043 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]