• 0

20 Kasım 2017, 07:48 - Anasayfa // EKONOMİ Haberi yazdır

ERC Temizlik Firmasının Açılışını Başkan Yıldırım Yaptı

ERC Temizlik Firmasının Açılışını Başkan Yıldırım Yaptı

Tokat Erbaalı İş adamı ve Erbaa Meydandüzü Çerkes Köyü Dernek Başkanı Ercan Özgür'ün yeni firması ERC Temizlik Şirinevler'de törenle açıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Erbaalı İş adamı ve Erbaa Meydandüzü Çerkes Köyü Dernek Başkanı Ercan Özgür'ün yeni firması ERC Temizlik Şirinevler’de törenle açıldı. Açılış kurdelesini Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım ve beraberindekiler kesti.
 
 
Erbaalı İş adamı ve Erbaa Meydandüzü Çerkes Köyü Dernek Başkanı Ercan Özgür'ün yeni firması ERC Temizlik Bina Tesis ve Hizmet Yönetimi adlı yeni Firması Şirinevler’de törenle açıldı.
 
Açılıştan önce davetlilere kokteyl ikram edildi. Açılış kurdelesini Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım, Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Muammer Çınar, İstanbul İl SGK Müdürü Murat Göktaş, TOKKON Başkanı Mehmet Salih ÜN, ERDEF Başkanı Fevzi Akbulut ile birlikte kestiler.
 
Firma Açılışına Erbaa Belediye Başkanı Ecz. Hüseyin Yıldırım, Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Muammer Çınar, İstanbul İl SGK Müdürü Murat Göktaş, Çerkes Federasyonu Başkanı ve İstanbul Hospital hastanesi sahibi Nusret Baş, TOKKON Başkanı Mehmet Salih ÜN, ERDEF Başkanı Fevzi Akbulut, ESTOKDEF Başkanı Salih Yılmaz, Bağcılar Belediyesi Meclis Üyesi Ali Erdoğan, Tokatlı Dernek Başkanlarının katılımı gözlendi.
 
ERC Temizlik Bina Tesis ve Hizmet Yönetimi Firma sahibi Ercan Özgür yaptığı konuşmada açılışımıza katılan herkese bu güzel günde kendilerini yalnız bırakmadıkları ve göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı teşekkür ederim dedi.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer EKONOMİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]