• 0

17 Kasım 2017, 09:33 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Lezzet Yolculuğunun Adı: Gaziantep Hasır Künefe

Lezzet Yolculuğunun Adı: Gaziantep Hasır Künefe

Hazırlanışıyla, tadıyla, sunumuyla bir lezzet yolculuğu olan Gaziantep Hasır Künefe ve Katmer, Balgat Ankara'da açıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Hazırlanışıyla, tadıyla, sunumuyla bir lezzet yolculuğu olan Gaziantep Hasır Künefe ve Katmer, Balgat Ankara’da açıldı.
 
 
Tokatlı hemşerilerimizin açtığı künefeci Balgat, Nasuh Akar Mahallesi, Ceyhun Atuf Kansu Caddesi,  Beylerbeyi kafe karşısında hizmet veriyor.
 
İşletmeci Hakan Erdem, Gaziantep, lezzetlerini Ankara’ya getirdiklerini ifade ederek, “Kullandığımız peynirleri günlük olarak Hatay’dan getiriyoruz. Şekerlerimiz doğal şeker pancarından üretilmiştir ve asla ürünlerimizde Glikoz Şurubu ve diğer kimyasal tatlandırıcılar kullanılmamaktadır. Tereyağlarımız da özel olarak üretilmektedir ve tamamen doğaldır” dedi.
 
 
Hakan Erdem, lezzet yolculuğuna başlamak ve yeni tatları damakta hissetmek için Ankaralıları mekâna beklediklerini ifade ederek, “Kullandığımız kaymaklarımız da birinci kalite sahan kaymağıdır ve günlük olarak tedarik edilmektedir. Ürünlerimizde kullandığımız Antep fıstıkları çok özeldir, özenle seçilip, 1. kalite olanları müşterilerimize sunulmaktadır” ifadelerini kullandı.
 
Ankara’da künefede bir fark yaratmak istediklerini sözlerine ekleyen Hakan Erdem, “Lezzetin tarifi Gaziantep Hasır Küfedir” dedi.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]