• 0

08 Nisan 2021, 17:27 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Tokat'ta yeni yağmur suyu hattı çalışması

Tokat'ta yeni yağmur suyu hattı çalışması

Tokat Belediyesi ekipleri tarafından Yeşilırmak Mahallesi Sanayi Sitesi bölgesinde yeni yağmur suyu hat çalışmaları devam ediyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Tokat Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri, sanayi bölgesinde bir yandan mevcut yağmur suyu hatlarında temizlik ve ızgara temizliği yaparken bir yandan da yeni Q600’lük yağmur suyu hat çalışmalarına devam ediyorlar. Yaklaşık 800 metre uzunluğunda yeni hat çalışmalarının hafta sonuna kadar tamamlanacağını belirten Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 2021 yılında da altyapı da önemli çalışmalara imza atacaklarını söyledi.
 
Çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Başkanı Eroğlu ''Göreve geldiğimiz günden itibaren bu şehrin altyapı sorununu çözüme kavuşturacağımızı belirtmiş ve hızlı bir şekilde çalışmalarımıza başlamıştık. Bir yandan yeni içme suyu hatları, yeni kanalizasyon hatları yaparken bir yandan da yağmur suyunu bertaraf etmek amacıyla yeni yağmur suyu hatları oluşturuyoruz. Ekiplerimiz bugün Yeşilırmak Mahallesi Sanayi bölgesinde çalışmalarını sürdürüyor. Yeşilırmak kenar Vali Zekai Gümüşdiş Bulvarı’ndan başlayarak Çeçenistan Caddesi’ne uzanacak olan yaklaşık 800 metre uzunluğunda yeni yağmur suyu hattı çalışmamızı hafta sonuna kadar tamamlamayı planladık. 600’lük hattımızı tamamlarken bir yandan da yeni baca ve ızgara alanları oluşturuyoruz. Bölgedeki mevcut yağmur suyu hatlarımızda da temizlik ve bakım çalışmalarımız devam ediyor. Yaptığımız çalışmaların bölgemizdeki esnafımıza, şehrimize hayırlı olmasını diliyorum'' dedi.
 
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : 0 (356) 212 4884
Gsm : 0 (535) 210 6413
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]