• 0

30 Mart 2021, 14:32 - Anasayfa // Niksar Haberi yazdır

NİKONTAŞ, Niksar'da üretiyor, Türkiye'ye satıyor

NİKONTAŞ, Niksar'da üretiyor, Türkiye'ye satıyor

Tokat'ın Niksar ilçesinde son yıllarda artan sanayi üretimi dikkat çekmeye devam ediyor. Niksar'da faaliyet gösteren NİKONTAŞ firması ürettiği mobilya malzemelerini Türkiye'nin değişik yerlerine pazarlıyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
NİKONTAŞ’DAN ÜRETİM ATAĞI

Nikontaş Firma Yetkilisi Güney Çolak, yaptıkları çalışmalarla Niksar’da 65 kişiye iş imkanı sağladıklarını belirterek, “20 dönüm açık alan 3 dönüm kapalı olmak üzere 23 dönüm bir alanda üretim yapmaktayız. Kaliteli üretimiz ile firmamız aranılan, tercih edilen bir konuma gelmiştir. Her geçen gün kendimizi yenilemeye, geliştirmeye devam ediyoruz” dedi.
 

Ağırlıklı olarak mobilya işkolunda üretim yaptıklarını anlatan Güney Çolak, “Ürettiğimiz ürünlerin büyük çoğunluğunu mobilyanın merkezi durumunda olan Kayseri ve Bursa İnegöl’e göndermekteyiz. Önemli bir Pazar payına sahip olduk. Niksar’a böyle bir tesis kazandırmanın, üretmenin ve ülke ekonomisine katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.
 

Niksar’da sanayi tesislerine yönelik yapılan yatırımlar her geçen gün artıyor. Nikontaş firması ve yöneticileri çıkardıkları güzel işlerden dolayı bölge halkı tarafından takdirle karşılanıyor. Firmanın önümüzdeki dönemlerde daha da büyümesi bekleniyor. Firma Niksar’da Danişmentgazi Bulvarında faaliyet gösteriyor.
 
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Niksar Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : 0 (356) 212 4884
Gsm : 0 (535) 210 6413
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]