• 0

20 Ekim 2017, 00:57 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Eroğlu, 'Huzurlu Şehir Tokat İçin Muhtarlarımızla Omuz Omuzayız'

Eroğlu, 'Huzurlu Şehir Tokat İçin Muhtarlarımızla Omuz Omuzayız'

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Tokat Merkez Mahalle Muhtarları ile Belediye Sosyal Tesisleri'nde akşam yemeğinde biraraya geldi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Tokat Merkez Mahalle Muhtarları ile Belediye Sosyal Tesisleri'nde akşam yemeğinde biraraya geldi.
 
 
Programda ilk olarak konuşma yapan Tokat Merkez Mahalle Muhtarları Dernek Başkanı Mustafa Gökrem, “Biz muhtarlar Tokat’ın kale komutanları olarak her daim vatandaşlarımızla iç içeyiz. Bu güzel günü bizlere armağan eden Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.
 
Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu ise, güçlü Türkiye, güçlü şehir Tokat için mahalle muhtarlarıyla birlikte çalıştıklarını ifade etti.
 
Başkan Eroğlu yaptığı konuşmada; “Üç yıldır kutlanmakta olan Muhtarlar Gününü armağan eden başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Meclisimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.
 
Herkese, her mesleğe gün veya hafta belirlenmez. Bu günler belirli meslek gruplarına veya belirli öğelere ayrılmıştır. Muhtarlığında ne kadar önem arz ettiğini bu şekilde anlıyoruz. Sizler bizim her şeyimizsiniz.
 
Millete hizmet esastır. Devlet ve millet arasında ki bağ ne kadar sıkı olursa o devlet o kadar başarılı olur. Muhtarlık burada önemli bir yapı taşıdır. Mahallelerde seçmenlerce seçilen Muhtarlarımız, yaşantısıyla, yaptıklarıyla, hizmetleriyle bir sonraki seçimde milletin terazisine çıkarlar. Muhtarlarımız bir partinin adayı gösterilmeyip, tamamen kendi yaptıklarına göre değerlendirilirler.
 
Muhtarlarımız, mahallelerde vatandaşlarımızın problemlerini gidermek, çözüm üretmek amacıyla gece gündüz her daim milletin hizmetindedir. Böylesine kutsal ve önemli bir işi yapan muhtarlarımızı ne kadar tebrik etsek azdır.
 
3 yılı aşkın zamandır, güzel günler geçirdik. Her daim Muhtarlarımızla, kale komutanlarımızla gurur duyduk. Hep beraberce hareket ederek, şehrimizi daha iyiye, daha güzele nasıl getiririz bunun gayretindeyiz. Hepimiz faniyiz. Eğer insanların dualarında yer alabilirsek ne mutlu bizlere. Fani olan şu baki alemde kalıcı işlere imza atmak ve bu doğrultuda hareket etmek gerektiğini düşünüyorum. Derdimiz ve gayemiz insanlarımızın huzurlu ve mutlu bir şekilde bu şehirde yaşamasıdır.
 
Geleceğin güçlü Türkiye’sini inşa etmek için el ele, omuz omuza birlikte hareket ederek, düşmanlarımızı birlikte bertaraf edeceğiz. Ülkemizi, vatanımızı daha nasıl güçlü yaparız, şehrimiz daha nasıl güçlü olur hep birlikte olmalıyız” dedi.
 
Konuşmaların ardından Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, tüm mahalle muhtarlarına isme özel nostaljik radyo hediye ederek, günlerini tekrar kutladı.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]