• 0

14 Ekim 2017, 21:34 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden 'Hayatın Alfabesi'

Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden 'Hayatın Alfabesi'

Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yine, yeniden güzel bir projeye ev sahipliği yapıyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yine, yeniden güzel bir projeye ev sahipliği yapıyor.
 
Okul Müdürü Şaban Ceylan'dan aldığımız bilgilere göre; kendisinin geliştirip önem verdiği projede, "Okulumuzun öğrenci kaydı yaptıran velileriyle görüşüldü, gönüllü olan velilerimiz belirlendi ve “Okuma Tahlilleri ve Hayata Dair Ne Varsa” toplantıları planlandı. Bugün ilk toplantısı gerçekleştirdiğimiz etkinlikte ise iki velimizin: 'Bizim okuma yazmamız yok ama biz de bu etkinlikte olmak istiyoruz.' talepleriyle, proje yepyeni ve güzel bir anlam kazandı." dedi.
 
 
Projenin temasının “Hayatı Okumak”  olduğunu belirten Ceylan: “Bizim de sizlerden öğreneceğimiz çok şeyler var, biliyorum. Çünkü hayatın tek bir alfabesinin olmadığına inanıyorum. Önce kendimizi, insanı, son tahlilde hayatı anlamak istiyoruz.” diyerek memnuniyetini belirtmiş ve ikinci toplantı tarihi 27 Ekim 2017 Cuma saat 16:00 olarak belirlenmiştir.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]