• 0

24 Kasım 2020, 15:24 - Anasayfa // Niksar Haberi yazdır

Başkan Özcan, 'Burası benim babamın değil, milletin makamıdır'

Başkan Özcan, 'Burası benim babamın değil, milletin makamıdır'

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, son günlerde sosyal medyada gündemde olan 'Niksar'da altın madeni arama çalışmaları olacak' şeklinde çıkan paylaşımlarla ilgili basın toplantısı yaptı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Başkan Özdilek Özcan açıklamasında, "Niksar’ı sevenlerden ricam şudur. Vur abalıya yapmayalım. Niksar’ı seviyorsak bir sözümüz olsun. Bu sözümüzde Niksar’ın faydasına olsun. Birilerini karalamak, iş yapmıyor, takip etmiyor gibi yaftalar doğru değil. Herkesin sözü bizim için önemli. Burası da benim babamın değil, milletin makamıdır. Niksar’da yaşayan ya da Niksar’da yaşamayıp şehrini seven herkesin başımızın üzerinde yeri vardır.

 
Doğru bilgilere sahip olmak isteyenler şahsıma veya kent konseyi başkanımıza ulaşabilirler. Telefonum arayan herkese açıktır. Bizler Niksar’ın aleyhine olan herşeyin karşısında, lehine olacak herşeyin de yanında oluruz. Niksar’ımızın menfaatlerini korumak bizlerin asli görevidir” ifadelerine yer verdi.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Niksar Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : 0 (356) 212 4884
Gsm : 0 (535) 210 6413
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]