• 0

04 Ekim 2017, 22:01 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Özel Çocuklar İçin Konya Gezisi Düzenlendi

Özel Çocuklar İçin Konya Gezisi Düzenlendi

Tokat Belediyesi tarafından 'Bir gün değil, her gün farkındalık projesi' kapsamında özel çocuklar için Konya gezisi düzenlendi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Belediyesi tarafından 'Bir gün değil, her gün farkındalık projesi' kapsamında özel çocuklar için Konya gezisi düzenlendi.
 
Tokat'tan yola çıkan kafilede geziye Özel Eğitim Merkezi ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi öğrencileri, velileri ve öğretmenleri katıldı. Tokat'ta düzenlenen bu projenin Türkiye genelinde iyi bir sinerji oluşturduğuna dikkat çeken Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, benzer sosyal faaliyetlerle engelli çocukların belediye olarak her zaman yanlarında olmaya özen gösterdiklerini söyledi.
 
Başkan Eroğlu,"Bu gezi ile engelli çocuklarımızın bir gün değil her gün yanlarında olduğumuzu hissettirmek istedik. Bilindiği üzere projemiz Türkiye genelinde iyi bir sinerji oluşturdu. Tokat Belediyesi olarak daima engelli kardeşlerimiz ve ailelerinin yanlarında oluyoruz. Bu gezi programı ile öğrencilerimizin özgüven kazanmalarını, moral ve motivasyon güçlerinin artırılması, mutlu olmaları ve başka şehirlerin varlığının farkına varmalarını hedefledik. Aynı zamanda dünya tatlısı yavrularımızın nazını ve isteklerini yıl boyunca karşılayan ailelerimizin motivasyonlarını artırmak istedik. İki otobüs 90 kişilik grubumuz güzel bir gezi gerçekleştirdiler. Bundan sonra da paydaş kurumlarımızla birlikte birçok etkinlik ile engellilerimizin yanında olacağız" dedi.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]