• 0

09 Haziran 2017, 05:09 - Anasayfa // SAĞLIK Haberi yazdır

Karaca, Tedavi Altında

Karaca, Tedavi Altında

Mehmet Karaca'nın Ankara Lokman Hekim Hastanesi'nde tedavisi devam ediyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat’ı suyla buluşturan aynı zamanda suyun afettinden korunması için dere ıslahlarının yapımında ölçüsüz emeği olan DSİ 72 . Şube Müdürü Mehmet Karaca’nın  Ankara Lokman Hekim Hastanesi'nde tedavisi devam ediyor.
 
DSİ 72. Şube müdürü Mehmet  Karacanın aileye yakın kaynaktan aldığımız bilgiye göre tedaviye cevap verdiği ve durumun iyileşme kaydedildiği bilgisi verildi. Tokat’ı suyla buluşturan Müdürümüze Tüm Tokat olarak bir an önce sağlığına kavuşup Tokat’ımıza hizmetlerinin devamını diliyoruz.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SAĞLIK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]