• 0

23 Eylül 2020, 15:56 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Başkan Eroğlu, 'Esnafımız ne kadar güçlü olursa, şehrimiz de güçlenir'

Başkan Eroğlu, 'Esnafımız ne kadar güçlü olursa, şehrimiz de güçlenir'

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, "Esnafımız ne kadar güçlü olursa, şehrimiz de o kadara büyür ve güçlenir. Bu amaçla esnafımızın işine iş, aşına aş katmak için meydan yeni yol esnafımızın bulunduğu sokakta restorasyon çalışmaları yapacağız" dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Bakkallar Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanlığı tarafından düzenlenen programda Meydan Yeni Yol ve Hızarhane Caddesi esnaflarıyla biraraya gelen Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Meydan Yeni Yol'da sokak sağlıklaştırma çalışmalarının yapılacağının müjdesini verdi.
 
 
Esnaflarla istişare toplantısında konuşma yapan Başkan Eroğlu, "Tokat Belediyesi olarak bizler her zaman esnaflarımızın yanında yer alamaya devam ediyoruz. Esnafımız zor bir süreçten geçti ve halen süreç devam ediyor. Tokatlı esnafımız her zaman çok mütevazi ve işine sahip çıkıyor. Bu yönüyle Tokatlı esnaflarımız her daim takdire şayandır. Bizim de görevimiz her zaman sizlerin yanınızda olmaktır.  Esnafımız ne kadar güçlü olursa, şehrimiz de o kadara büyür ve güçlenir. Bu amaçla esnafımızın işine iş, aşına aş katmak için Meydan yeni yol esnafımızın bulunduğu sokakta restorasyon çalışmaları yapacağız. Bölgede yapacağımız sokak sağlıklaştırma çalışmamız tamamlandığında inanıyorum ki, esnafımızın işleri daha çok canlanacaktır. Bölge esnafımıza, şehrimize hayırlı olsun. Bu güzel toplantıyı düzenleyen Bakkallar-Manifaturacılar-Tuhafiyeciler Odası Başkanı Şaban Kaya kardeşimize, Oda yönetimine ve katılım sağlayan tüm esnaflarımıza teşekkür ediyorum" dedi.
 
Bakkallar-Manifaturacılar-Tuhafiyeciler Odası Başkanı Şaban Kaya ise, Başkan Eroğlu'na katılımlarından dolayı teşekkür ederek, "Göreve geldiği günden itibaren başkanımız, biz esnafların tüm sorunlarını tek tek çözüme kavuşturmuştur. Buna tüm esnaflarımız ve Tokat halkı şahittir. Meydan yeni yol bölgesi için vermiş olduğu müjdeden dolayı bölge esnafımız adına ayrıca teşekkür ediyorum" diye konuştu.
 
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]