• 0

18 Eylül 2020, 12:52 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Tokat'ta yüz yüze eğitim öncesi okullarda dezenfeksiyon çalışması

Tokat'ta yüz yüze eğitim öncesi okullarda dezenfeksiyon çalışması

Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, 21 Eylül'de başlayacak olan yüz yüze eğitim öncesi il genelindeki bütün okullarda dezenfeksiyon çalışması başlatıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

İl Milli Eğitim Müdürlüğü, yüz yüze eğitimler öncesi il genelinde okulların daha hijyenik ve güvenli olması amacıyla dezenfeksiyon çalışması başlattı. Okul bahçeleri, sınıflar, koridorlar ve lavabolar dezenfekte edildi. Okul içerisinde ise öğrencilerin sosyal mesafe kurallarına uymaları için, uyarı yazıları asıldı.
 
 
21 Eylül'de Tokat il genelinde 15 bin öğrencinin yüz yüze eğitime başlayacağını söyleyen İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, "Tokat İl Milli Müdürlüğü olarak tüm tedbirlerimiz aldık. Öğrencilerimizin kullanacağı koridorlardan sınıflara kadar, ortak kullanım alanlarından bahçelere kadar tüm mekanlarda tedbirlerimiz aldık. Gerekli hazırlıkları yaptık. Sayın Bakanımızın da ifade ettiği gibi kamu alanları içerisinde en güvenilir alanlar okullarımız. Çünkü öğretmenlerimiz çocuklarımızı sıkı takip edecek. Düzenli olarak okullarımız, sınıflarımız temizlenecek, dezenfekte edilecek. Biz hazırız. Okullarımız hazır. Sayın velilerimiz güvenle çocuklarını okullarına gönderebilirler. Uzun bir aradan sonra okullarımız, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz birbirine kavuşmak için sabırsızlıkla bekliyor" dedi.
 
DHA-Genel - Türkiye-Tokat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]