• 0

10 Temmuz 2020, 21:11 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Bakan Bekir Pakdemirli valilik ve belediye'yi ziyaret etti

Bakan Bekir Pakdemirli valilik ve belediye'yi ziyaret etti

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Tokat temasları kapsamında Valilik ve Belediye ziyaretinde bulundu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Valilik ziyaretinde Valilik Şeref Defterini imzalayan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Tokat’ta devam eden kamu yatırımları ile ilgili Vali Dr. Ozan Balcı’dan bilgi aldı.
 
Bakan Bekir Pakdemirli’ye şehre dair bilgiler veren Vali Dr. Ozan Balcı, tarihi bir kent olan Tokat’ın tarihsel, kültürel ve doğal anlamda demlenmiş bir şehir olduğunu ifade ederek tarımsal anlamda potansiyelinin çok yüksek olduğunu söyledi. Tokat’ın kalkınması ve gelişmesi, Tokatlı vatandaşların huzuru ve refahı için eğitim, tarım, spor, kültür-turizm gibi çeşitli alanlarda çalışmalar yürütüldüğünü kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı, "Tokat'ta uyumlu bir birliktelik var. Tokat'ın imarı ve ihyası için hep birlikte çalışıyoruz. Sizlerin desteği ile inşallah tarımsal üretimin artması için çalışmaya da devam edeceğiz." dedi.
 
 
Vali Dr. Ozan Balcı, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye ziyareti nedeniyle teşekkür etti.
 
Ziyarete Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt ve Mustafa Arslan, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Genel Müdürler ve İl Müdürleri eşlik etti.
 
Bakan Pakdemirli Belediyeyi Ziyaret Etti
 
Daha sonra Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Bakanlık temsilcileri, Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Milletvekilleri Mustafa Arslan ve Yusuf Beyazıt beraberinde Belediye Başkanlığını ziyaret etti. 
 
Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nu makamında ziyaret eden Bakan Pakdemirli  “Hızla büyüyen Tokat, önemli yatırımlarımıza ev sahipliği yapıyor. İnşallah daha nice projelerle, şehrimizi çok daha iyi noktalara birlikte ulaştıracağız.” dedi.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : 0 (356) 212 4884
Gsm : 0 (535) 210 6413
Bu site 0.055 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]