• 0

06 Temmuz 2020, 16:40 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Kadın Kooperatifleri'ne kurumsal kimlik

Kadın Kooperatifleri'ne kurumsal kimlik

Valilik koordinesinde Kadının Gücü Tokat'ın Gücü sloganı ile Tokat merkez ve ilçelerde kurulan kadın kooperatiflerinin markalaşması projesi kapsamında yürütülecek çalışmalar Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığındaki toplantıda ele alındı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda; OKA 2020 Teknik Destek Programı 2. dönemine Tokat Ticaret İl Müdürlüğü tarafından sunulan ve haziran ayında sözleşmesi imzalanan “Tokat İli Kadın Kooperatifliğinin Markalaşması” Projesi kapsamında; Valiliğimiz öncülüğünde kurulan Kadın Kooperatifleri tarafından üretilecek ürünler için bir marka oluşturulması, logo tasarımının yapılması, kurumsal yazı karakterinin belirlenmesi, yazım kuralları, kartvizit tasarımı, antetli kağıt tasarımı, ürünlerin etiket tasarımı, ürünlerin ambalaj tasarımı, broşürlerin hazırlanması, katalog ve e-katalog hazırlanması, mağaza konseptlerinin oluşturulması mağaza iç mimarisi, tabela tasarımlarının yapılması, zarf ve fatura tasarımı, e-posta imzası, web banner tasarımı, sosyal medya profil ve kapak görselleri tasarımı, dikey banner tasarımı, sunum şablonu tasarımı, tanıtım ve duyurularda logotype kullanımı, marka rengi ve marka mimarisinin çıkartılması işlerine yönelik yapılan ön çalışmalar ele alınarak değerlendirildi.
 
 
Vali Dr. Ozan Balcı toplantıda şunları kaydetti: “Kadının Gücü Tokat’ın Gücü sloganı ile kadınlarımızın aklından, zekasından, yetenek ve yetisinden, bilgi ve becerisinden faydalanmak için Tokat merkezde ve ayrıca her ilçede en az bir olmak üzere toplam 14 kadın kooperatif kurduk. Bunları ‘Tokat Kadın Kooperatifleri’ olarak örgütledik. Finansman ve öz sermaye desteği sağlamak üzere TKDK’ye yapılacak projeler hazırlandı ve sunuldu. Tokatlı kadınlarımızın ürettikleri ürünleri Türkiye’ye ve Dünya'ya pazarlamak istiyoruz ve bunun için bir sistem kuruyoruz.”
 
Şu anda 250 girişimci kadın ile başlayan projede hedefin 5 yılda 5 bin, 10 yılda 10 bin kadın girişimciye ulaşmak olduğunu belirterek, Kadınlarımızın üretici gücünden daha çok yararlanacağız. Kadının gücü Tokat’ın gücü ve enerjisi demek. Projede emeği geçen herkese tek tek teşekkür ediyorum.” dedi.
 
Gerçekleştirilen toplantıya Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, DSİ Müdürü Ali Çetinkaya, Ticeret İl Müdürü Ali Osman Sakar, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Yılmaz, İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Şahin, OKA İl Koordinatörü Mehlika Dicle ile proje yürütücüleri katıldılar.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]