• 0

18 Ekim 2019, 01:01 - Anasayfa // Niksar Haberi yazdır

NİMM-DER'den Niksar protokolüne ziyaret

NİMM-DER'den Niksar protokolüne ziyaret

İmam Hatiplerin kuruluş yıldönümünde sebebiyle Niksar İmam-hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (NİMM-DER) ilçedeki kamu kuruluşlarını ve İmam Hatip okullarını ziyaret ettiler.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Niksar İmam-hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği, Niksar Kaymakamı İlhami Doğan’ı makamında ziyaret ederek yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.
 
NİMM-DER Yönetim Kurulu’nun ziyaretinde bir sonraki durağı Niksar Belediyesi oldu. Ziyaret sebebiyle açıklama yapan Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, “13-17 Ekim İmam Hatipler haftası ve imam hatiplerin kuruluş yıl dönümü münasebetiyle bizleri ziyaret eden, Niksar İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği Başkanı Celal Şahin ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyor, haftalarını kutluyorum” dedi.
 
 
Niksar İmam-hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği, ayrıca, Niksar İlçe Müftüsü İsa Solmaz ve müftülük personelini, Niksar Milli Eğitim Müdürü Muzaffer Bolat’ı, Halk Eğitim Müdürü Bünyamin Çelik ve NİMM-DER Yönetim Kurulu Üyesi Salih Bilgü’yü, AK Parti Niksar İlçe Başkanı Kemal Yılmaz’ı, Niksar Din görevlileri Derneği Başkanı ve Diyanet Sen temsilcisi Kadir Tapar ve yönetim kurulu üyesi Ahmet Erbaş’ı ziyaret ettiler.
 
Dernek Yönetimi ayrıca ilçedeki İmam Hatip Okullarını da ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler verdiler. Ziyaretlerde NİMM-DER baskılı Tokat basma sofra örtüsü hediye edildi.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Niksar Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]