• 0

19 Ağustos 2019, 12:46 - Anasayfa // Almus Haberi yazdır

Can'lar Katırlık Yayla Şenliği'nde biraraya geldi

Can'lar Katırlık Yayla Şenliği'nde biraraya geldi

Kınık Belediyesi'nin katkılarıyla gerçekleşen Katırlık Yayla Şenliği yapıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Kınık Belediyesi'nin katkılarıyla gerçekleşen Katırlık Yayla Şenliği CHP eski milletvekillerinden Feramus Şahin, Orhan Ziya Diren, CHP Tokat milletvekili Kadim Durmaz, Almus Belediye Başkanı Bekir Özer, Çevreli Belediye Başkanı Sadi Ertan Soysal, Beşiktaş ve Avcılar Beledir meclis üyeleri, Gölgeli Belediye Başkanı İbrahim Karahanlı, muhtarlar, Almus Jandarma Ilçe komutanı ve birçok davetlinin katılımıyla 12 Ağustos 2019 Pazartesi günü gerçekleşti.
 
 
Kınık, Gevrek ve Yuvaköy köylerinin sakinleri ve tüm Tokatlı ve Almuslu hemşerilerin buluştuğu şenlik renkli gösterilere sahne oldu. Sunuculuğunu Doğan Ülkü ve Erhan Akkaya'nın üstlendiği, piyanist Serhat Yılmaz'ın eşlik ettiği ve Gülcihan Koç, Rıza Dalga, Aşık Ali Can, Necla Aydın, Öykü Ülkü, Mutlu Demir, Umut Aslandaş, Olcay Yağmur ve Ferdi Kaya' nın sahne aldığı Katırlık Yayla Şenliği’nde davetliler birbirinden güzel dakikalar geçirerek unutulmaz birgün geçirdiler.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Almus Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Tokat'ta, Osmanlı Sultanı 2'nci Beyazıt'ın annesi Gülbahar Hatun adına 1485 yılında yaptırılan 534 yıllık Hatuniye Camisi, aradan geçen yıllara rağmen dimdik ayakta. Halk arasında Meydan Camisi olarak da anılan ibadethane, Tokat'ta yapılmış en güzel Osmanlı eserlerinden birisi olarak değerlendiriliyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.093 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]