• 0

08 Ağustos 2019, 22:09 - Anasayfa // İYİ PARTİ Haberi yazdır

Akşener yarın Kaz Dağları'nda

Akşener yarın Kaz Dağları'nda

İYİ Parti kurultay sonrası ilk Genel İdare Kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Başkanlık Divanı'nın belirlendiği toplantı sonrası İsmail Tatlıoğlu basın toplantısı düzenledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Basın Toplantısında Tatlıoğlu İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in yarın Kaz Dağlarına gideceğini duyurdu. Konuyla ilgili Tatlıoğlu: "Değerli basın mensupları bu arada tüm Türkiye'yi hüzne boğan Kaz Dağları ile ilgili olarakta bir bilgiyi paylaşmak istiyorum.. Türkiye'nin akciğerlerinden biri olan Kazdağlarındaki yeşil katliamına karşı sayın Genel Başkanımızın hassasiyeti malumunuz.. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yarın öğle saatlerinde Kazdağlarında olacak.. Yeşiline ve suyuna sahip çıkmak, vatana sahip çıkmaktır.. Sayın Genel Başkanımız 8 Ağustos Perşembe günü bu gerçeği, bir kez de, hazinemiz saydığımız Kaz Dağlarında ilan edecektir.. “Bugün Geleceğin İlk Günü” diye çıktığımız bu yolun ve yeni yönetimimizin, aziz milletimize, ülkemize ve Türk siyasetine hayırlı olmasını diliyor, saygılar sunuyorum." dedi.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer İYİ PARTİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]