• 0

19 Haziran 2019, 12:25 - Anasayfa // Turhal Haberi yazdır

Kaymakam Üçer'den şehit ve gazi ailelerine ziyaret

Kaymakam Üçer'den şehit ve gazi ailelerine ziyaret

Tokat'ın Turhal ilçesi Kaymakamı Ahmet Süheyl Üçer, Turhal Şehit Aileleri Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Turhal Kaymakamı Ahmet Süheyl Üçer, Turhal Şehit Aileleri Dayanışma Derneği Başkanı Orhan Kılıç ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Ziyaret sonrası yaptığı açıklama da Kaymakam Üçer, "Bu yıl Milli Mücadelenin başlangıcının 100'üncü yıl dönümü tüm yurtta olduğu gibi Kurtuluş Savaşı’nın başlangıcı olan güzergahlarda da yoğun bir şekilde kutlanıyor. Biz de Atatürk’ün Tokat’a gelişi olan 26 Haziran gününü anmak amacıyla ilçemizdeki şehit anne ve babalarını Samsun’da Milli Mücadele konulu mekanları ziyaret ettirmek üzere bir geziye göndermeyi düşündük. Turhal’da yeni kurulan Şehit Aileleri Dayanışma Derneği’ne ziyarette bulunarak dernek başkanı Orhan Kılıç ve yönetimi ile görüşerek bu düşüncemizi onlarla paylaştık. Hem Tokat’ta hem de mücavir illerde şehit ailelerimizin görmesini arzu ettiğimiz güzel mekanlar var. Bu gezilerle amacımız hem bir dernek etrafında toplanan şehit ailelerinin sosyalleşmesini sağlamak hem de dernek faaliyetlerine destek vermektir'' dedi.
 
 
Turhal Şehit Aileleri Dayanışma Derneği Başkanı Orhan Kılıç ise ''Nazik ziyareti ve düşüncesinden dolayı Turhal Kaymakamımız Ahmet Süheyl Üçer’e teşekkür ediyorum. Devlet adına desteğini her zaman arkamızda hissettiren sayın Kaymakamımıza ve eşine şehit ailelerimiz adına şükranlarımı sunuyorum'' diye konuştu.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Turhal Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]