• 0

01 Haziran 2019, 03:30 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Tokat'ta çocuklar iftar çadırında oruç açtı

Tokat'ta çocuklar iftar çadırında oruç açtı

Tokat'ta 600 Evler Mahallesi muhtarlığı tarafından düzenlenen iftar programında mahalle sakinleri, çocuklarla birlikte iftar çadırında oruç açtı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

600 Evler Mahallesi Muhtarı Mücahit Duran tarafından çocukların toplum içerisine alışması, toplumda yer edinmeleri ve öz güvenlerini geliştirmek amacıyla belediyeye ait iftar çadırında program düzenlendi.
 
 
Duran, “600 Evler Mahallesi Muhtarlığı olarak, belediyemizin desteği ile 300 çocuğumuzun katıldığı "arkadaşımla birlikte iftar" programımızı en güzel şekilde gerçekleştirdik. Buradaki amacımız; çocukların kaynaşmasını, toplum içinde yer edinmelerini, özgüvenlerini geliştirmeyi sağlamak ve dimağlarında 'biz çocukken Ramazanlar' diye başlayan cümleler oluşturmaktı. Mahalle muhtarlığı olarak birlik ve beraberliği üst seviyelere taşımak ve çocuklarımızın daha sosyal, yaratıcı birer bireyler olmasını sağlamak için bu türlü organizasyonlarımız devam edecek'' dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü
Türk dünyası şairleri Tokat'ta buluştu Türk dünyası şairleri Tokat'ta buluştu
Tokat Valiliği, Tokat Belediyesi, Türk İşbirliği Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), Türksoy ve Dünyader işbirliğinde 26 Haziran Atatürk Kültür Sar

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]