• 0

22 Mayıs 2019, 06:46 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Yine, yeniden, Sağlık-Sen... Yetki emin ellerde...

Yine, yeniden, Sağlık-Sen... Yetki emin ellerde...

Sağlık-Sen Tokat'ta yeniden yetkili sendika olmuştur. Sağlık-Sen Şube Başkanı Suat Mantar yapmış olduğu açıklamasında 'Sağlık-Sen Şube Başkanlığımız toplam 3501 üye ile en yakın rakibimize 3,5 kat fark atarak yine ve yeniden yetkili sendika olmayı başardı.'

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Emaneti Bizlere Veren Değerli Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz. Ne Aldatan nede Aldatılan olduk günübirlik değil Kalıcı Sendikacılık yaptık. Sadece Nisan Mayıs Aylarında Sahada olmadık. Tüm Anlarda çalışanlarımızla birlikte, omuz omuza vererek Emanet Bilinciyle mücadelemizi sürdürdük.
 
Önceki dönemlerde de olduğu gibi; Yeniden aldığımız bu yetkiyi tüm sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının menfaatine kullanacağımızı ifade etmek isterim. Sağlık-Sen olarak gücümüz; bize duyulan bu güveni ve desteği gösteren üyelerimizdir. Bizlere bu desteği esirgemeyerek yanımızda yer alan, gösterdikleri teveccühten ötürü tüm üyelerimize teşekkürlerimizi şahsım, sendikam, yönetim kurulum adına ifade etmekten onur ve gurur duyarım. Sorumluğumuzun farkındayız. Bize olan güveni boşa çıkarmadık, çıkarmayacağız. Dikleşmeden dik durduk, dik durmaya devam edeceğiz. Genel Yetkimizin ilimize, sendikamıza ve üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum.
 
 
Sağlık-Sen özelde; üyelerinin ortak ekonomik, sosyal, kültürel, özlük, mesleki, hak ve menfaatlerini korumayı ve geliştirmeyi genelde ise; ülkemizde cereyan eden her türlü haksızlık ve hukuksuzluğa karşı çıkmayı temel amaç sayar. STK olarak Dünya mazlumlarının sesi olmayı kendine görev edinmiş, Bu amaçların gerçekleştirilmesinde insan haklarına ve Anayasaya dayanan demokratik, sosyal adalet ve hukuk devleti anlayışı içinde çalışır.” dedi.
 
EMANETİNİZ EMİN ELLERDE

#BİZBÜYÜKBİRAİLEYİZ.......
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.093 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]