• 0

23 Nisan 2019, 12:52 - Anasayfa // Reşadiye Haberi yazdır

İlk nikahı kızına kıydı

İlk nikahı kızına kıydı

Tokat, Reşadiye Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz, 31 Martta göreve seçildikten sonra, ilk Nikâh kıymak görevi kendi kızına nasip oldu. Başkan Yılmaz genç çiftlere mutluluklar diledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Törende Nikâh Şahitliğini Reşadiye Kaymakamı Murat Mete ile Reşadiye Bozçalı Belde Belediye Başkanı Yücel Gülbahar yaptı. Nikâhı ise gelinin babası Reşadiye Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz kıydı.
 
 
Yılmaz Belediye Başkanı sıfatı ile ilk kez resmi Nikâh kıydığını söyleyip buda kendi kızımın Nikah’ına nasip oldu dedi. Başkan Mustafa Yılmaz ve Kaymakam Murat Mete genç çiftlere ömür boyu mutluluklar dilediler.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Reşadiye Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]