• 0

07 Kasım 2018, 15:03 - Anasayfa // Turhal Haberi yazdır

Turhal'da Müftü Mahallesi Konağı hizmete girdi

Turhal'da Müftü Mahallesi Konağı hizmete girdi

Turhal Belediyesi Müftü Mahallesi Hanımeli Konağı hizmete girdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Turhal'da yaşayan kadınların boş vakitlerini geçirebileceği sıcak bir ev ortamı sağlayan Müftü Mahallesi Hanımeli Konağı hizmete girdi.
 
Hanımeli Konağında Dikiş, Ahşap, Kur'an, Örgü, Makina ve El Nakışı Kursları verilecek. Halk Eğitim Merkezi hocaları tarafından verilecek kurslarda çocuklar da gözetmenler eşliğinde oyun odasında güvende olacak.

Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, "Sevgili Hanım kardeşlerim Turhal Belediyesi, Kadın Meclisimizin bünyesinde faaliyet gösteren Müftü Mahallesi Mahalle Konağında düzenlenen kurslara davetlisiniz. Katılımlarınız bizleri onurlandıracaktır" dedi.
 

BAŞKAN BEKLER HANIMELİ KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

Öte yandan Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, Hanımeli kültür ve sanat merkezini ziyaret ederek Kadın Meclisi ve personeliyle öğle yemeğinde bir araya geldi. Ziyaret sebebiyle Kadın Meclisi Başkanı Hatice Endiz, “Sayın Filiz Hanım ve Başkanımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dileriz” dedi.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Turhal Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.074 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]