• 0

06 Kasım 2018, 22:39 - Anasayfa // Reşadiye Haberi yazdır

Reşadiye Kaymakam'ından ziyaretler

Reşadiye Kaymakam'ından ziyaretler

Reşadiye Kaymakamı Murat Mete ve beraberindekiler Reşadiye Orman İşletme Şefliğini ziyaret ettiler.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Reşadiye Kaymakamı Murat Mete, kamu kurumu ziyaretlerine, Hakim-Savcılar ve Orman işletme Şefliği ile devam etti.
 
Ziyarette Reşadiye ilçesine yeni atanan Cumhuriyet savcısı İsa Onur Demirci ile birlikte, Savcı Göktuğ Türkan, Hakim Burcu Okkaoğlu ve Hakim Ahmet Turgut’u makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
 
 
ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİNE ZİYARET
 
Daha sonra Hakim Zeynep Namlıkaya’yı ziyaret ederek iade-i ziyarette bulunan Reşadiye Kaymakamı Murat Mete, son olarak Orman İşletme Şefliğini ziyaret etti. Ziyarette Reşadiye Orman İşletme Şefi Aytuğ Yenidemir ile Reşadiye Orman İşletme Karşıkent şefi Emre Çatal hazır bulundu. Kaymakam Mete, Orman İşletme Şefliğinin ilçemizdeki çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Reşadiye Haberleri

Tümü
İlk nikahı kızına kıydı İlk nikahı kızına kıydı
Tokat, Reşadiye Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz, 31 Martta göreve seçildikten sonra, ilk Nikâh kıymak görevi kendi kızına nasip oldu. Başkan Yılmaz ge

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]