• 0

06 Kasım 2018, 22:38 - Anasayfa // Artova Haberi yazdır

Artova Kaymakamı göreve hızlı başladı

Artova Kaymakamı göreve hızlı başladı

Geçtiğimiz günlerde Artova Kaymakamlığına atanan Mustafa Karali, çiftçilerle buluştu, yol çalışmalarını denetledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Artova Kaymakamı Mustafa Karali, çiftçilerinin sorunlarını tespit için, çiftçileri tarlada ziyaret etti, şeker pancarı üreticilerinin sorunlarını dinledi ve diğer tarım ürenleri hakkında bilgiler aldı. Traktöre binerek çiftçilerin gönüllerinde yer eden Kaymakam Karali, Kaymakamlığın yürüttüğü diğer projeleri de yerinde inceledi.
 
Artova Kaymakamı Mustafa Karali, Yağcımusa Köy yolu yenileme ve stabilize çalışmalarını da yerinde inceledi ve ardından İlçe Özel İdare Müdürlüğünü ve İlçe Özel İdare Bakımevini ziyaret etti.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Artova Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]