• 0

06 Kasım 2018, 09:24 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

MHP Tokat'tan Dursun Yılmaz'a plaket verdi

MHP Tokat'tan Dursun Yılmaz'a plaket verdi

MHP Tokat İl Başkanı Onur Çalışkan, seçimlerde gösterdiği özverili çalışmalardan dolayı MHP Niksar İlçe Başkanı Dursun Yılmaz'a plaket verdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut’un da hazır bulunduğu plaket takdiminde İl Başkanı Onur Çalışkan, “Niksar İlçe başkanımız Dursun Yılmaz’a tüm Niksar’ı temsilen 24 Haziran seçimlerinde göstermiş olduğu üstün gayret ve mücadeleden dolayı Kıymetli vekilimizle birlikte plaketini taktim ettik. Kendisine teşekkür ediyorum” dedi.
 
MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut da Milliyetçi Hareket Partisi’nin Türkiye’nin geleceği olduğunu, bu dava uğruna çalışanlara teşekkür ettiğini, gayretlerinden dolayı da Niksar İlçe Başkanı Dursun Yılmaz’a ayrıca teşekkür ettiğini söyledi.
 
Niksar İlçe Başkanı Dursun Yılmaz da, önümüzdeki yerel seçimlerde MHP’nin Niksar’da yükselişini sürdüreceğini, seçimleri alacaklarını belirterek, “Yüklendiğimiz davanın bilinci ile hareket ediyoruz” ifadelerini kullandı.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]