• 0

03 Kasım 2018, 00:48 - Anasayfa // TÜRKİYE Haberi yazdır

Karadağ istifa ediyor

Karadağ istifa ediyor

AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ'ın önümüzdeki günlerde Çorum Belediye Başkanlığı için görevinden istifa etmesi bekleniyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ’ın önümüzdeki günlerde Çorum Belediye Başkanlığı için görevinden istifa etmesi bekleniyor.
 
AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu bugün Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
 
AK Parti Genel Merkezi’nde yapılan toplantıda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a istifa etmesi genel merkezce uygun görülen 30 İl başkanın listesi sunuldu.
 
Sunulan listede Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ'ın da isminin de yer aldığı öğrenildi.
 
Toplantı şu saatlerde halen devam ederken, çıkacak karar doğrultusunda AK Parti Çorum İl Başkanlığı görevini yürüten Mehmet Karadağ’ın, Çorum Belediye Başkanlığı için önümüzdeki günlerde istifa etmesi bekleniyor.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer TÜRKİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]