• 0

28 Ekim 2018, 22:44 - Anasayfa // İYİ PARTİ Haberi yazdır

Hüseyin Yarıcı, 'Cumhuriyet Bayramı, İYİ Parti'nin müjdeleyicisidir'

Hüseyin Yarıcı, 'Cumhuriyet Bayramı, İYİ Parti'nin müjdeleyicisidir'

Cumhuriyetin yenilik demek olduğunu, yenileşme demek olduğunu ifade eden İYİ Parti Tokat İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Yarıcı, 'Cumhuriyet Bayramımızın 95. Yılı emin olun ki, İYİ Partinin müjdeleyicisidir' dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Cumhuriyeti kuran Atatürk ve Silah arkadaşlarını rahmetle ve minnetle andıklarını belirten İYİ Parti Tokat İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Yarıcı, “Türkiye’de şu anda rejim tartışmaları yaşanıyor. Yeni Türkiye’ye yeni rejimle idare edeceklerini iddia edenlerin bu ülkeye zarar verdiğini görüyoruz. Yenilik isimlerim başına Yeni kelimesi koymakla olmuyor. Yenilik Cumhuriyet dönemindeki gibi reformlarla mümkün olur. Her il ve her ilçe için kalkınma hamlesi yaşanan Cumhuriyetin tüm kazanımları bir bir ziyan oluyor.
 
“Yeni duyunu umumiye biçimlerini yaşıyoruz. Vatanseverlik fedakarlıkla olur. Vatanseverlik hayatını ortaya koymakla olur.  İpotekli bir ülkeden hür bir ülkeye doğru yol alacağız. Bu duygularla Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmetle anıyorum. Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun” diyerek açıklamasını tamamladı.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer İYİ PARTİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]