• 0

25 Ekim 2018, 21:45 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Tokatlılar Anadolu'nun Renkleri Programı'nda bir araya geldiler

Tokatlılar Anadolu'nun Renkleri Programı'nda bir araya geldiler

Tüm Tokatlılar Konfederasyonu'nun öncülüğünde, Anadolu Birlik Konfederasyonu ve Tüm İller Eğitim Ve Kültür Konfederasyonu'nun ortaklaşa hazırladığı Anadolu'nun Renkleri programı Avcılar'da yapıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Anadolu’nun Renkleri programı büyük bir birlikteliğe sahne oldu. Tüm Tokatlılar Konfederasyonunun öncülüğünde, Anadolu Birlik Konfederasyonu ve Tüm İller Eğitim Ve Kültür Konfederasyonunun ortaklaşa hazırladığı programın sunumunu Doruk Türk Yönetim Kurulu Başkanı Zekayi Durak yaptı.
 
Yoğun katılımla gerçekleştirilen programda Hüseyin Yılmaz  ve Cem Özer sesleri ve sazlarıyla katılımcılara eğlenceli anlar yaşattılar. Eski CHP Milletvekili Dursun Çiçek, İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak misafirler arasında yer aldı.
 
 
YEREL SEÇİMLERE HAZIRLIK
 
Tüm Tokatlılar Konfederasyon kurucu başkanı Galip Yılmaz, Tüm Tokatlılar konfederasyon genel başkanı Filiz Yılmazer, Tüm İller Eğitim ve Kültür Konfederasyon genel başkanı Tuğba Karataş, Anadolu birlik konfederasyonu genel başkanı İsmail Ekmekçioğlu programda birer konuşma yaptılar. Konuşmacılar birlik ve beraberlik üzerinde durdular ve yerel seçimlerde etkin olmak için planlı bir şekilde hareket edilmesi gerektiğini söylediler.
 
Yoğun bir katılımın olduğu etkinlikte her ilden ve her düşünceden kuruluşların aynı noktada olması herkesin dikkatini çekmesinin yanında insanların bu birlikteliğe nasıl özlem duyduğu ve insanların iç içe kaynaşması ve katılımcıların etkinlikte mutlu ve başarılı bularak ayrıldığı da gözlerden kaçmadı.
 
Programa, Trakya  Tokatlılar Federasyonu, Marmara Tokatlılar Federasyonu, Avrasya Tokatlılar Federasyonu, İller Federasyonu, Malatya Anadolu Yakası Dernekler Federasyonu, Bağcılar ilçesi Tokatlılar derneği, Avcılar ilçesi Tokatlılar derneği, Güngören ilçesi Tokatlılar derneği, Esenyurt ilçesi Tokatlılar derneği, Arnavutköy ilçesi Tokatlılar derneği, Bakırköy ilçesi Tokatlılar derneği, Bayrampaşa ilçesi Tokatlılar derneği, Bahçelievler ilçesi Tokatlılar derneği, Malatya Akçadağlılar  derneği, Malatya Akçadağ Güneşli köyü derneği, K. Maraş  Yaylacık derneği, K. Maraş Çağlayan Fımız derneği, Sivas Deve çayır köyü derneği, Sivas Akpınar köyü derneği, Tokat Reşadiye Doğanpınar derneği, Tokat Erbağ Çalkara Derneği, Tokat Niksar Erikbelen Derneği, Tokat Erbağ Değirmen Köyü Derneği katıldılar.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]