• 0

12 Ekim 2018, 11:38 - Anasayfa // Sulusaray Haberi yazdır

Sulusaray'ın sorunlarını koordinasyon toplantısına taşıdılar

Sulusaray'ın sorunlarını koordinasyon toplantısına taşıdılar

Sulusaray ekibi toplantıda Sulusaray Barajı, Alpu Barajı Sulama Kanalları İnşaatı sorununu gündeme getirdiler.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

2018 yılı 4. dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Tokat Valisi Dr. Ömer Toraman başkanlığında 26 Haziran Atatürk Kültür Sarayı Konferans salonunda yapıldı.
 
Tokat Valisi Ömer Toraman’ın açılış konuşmasına müteakip, 2018 yılı yatırım programında yer alan ulaştırma ve haberleşme, tarım, eğitim ve enerji sektörlerinin ağırlıkta olduğu 666 kamu yatırımının görüşüldüğü toplantıda; projelerin gerçekleşmesinde meydana gelen sorunlara yönelik öneriler ve değerlendirmeler yapıldı. 
 
Toplantıya katılan Sulusaray Belediye Başkanı Halil Demirkol, “İl Koordinasyon Kurulu Toplantısına Sulusaray İlçe Kaymakamımız Sayın Ahmet Vezir Baycar katılarak, Sulusaray Barajı, Alpu Barajı Sulama Kanalları İnşaatı sorunu gündeme getirdik” dedi.
 
Toplantıya Tokat Valisi Toraman’ın yanı sıra,  Vali Yardımcısı Mehmet Sülün, Kaymakamlar, İlçe ve Belde Belediye Başkanları ve ilgili daire amirleri katıldı.
 

HAMDİ UYGUN’A ZİYARET
 
Rahatsızlığı nedeniyle Tokat Üniversite Hastanesi’nde Tedavi görmekte olan olan Sulusaray Ak Parti Sulusaray İlçe Başkanı Bahattin Uygun’un amcası Hamdi Uygun’u da ziyaret eden Başkan Demirkol, geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Ziyarette Ak Parti Sulusaray İlçe Başkanı Bahattin Uygun, Teşkilat Başkanı Ömer Çakıcı, Mali İşler Başkanı Ferhat Türkmen de hazır bulundu.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Sulusaray Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]