• 0

12 Ekim 2018, 12:00 - Anasayfa // Niksar Haberi yazdır

Özdilek Özcan hayır duası alıyor

Özdilek Özcan hayır duası alıyor

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, belediye hizmetlerinden arta kalan zamanlarında hastaları, ihtiyarları ziyaret ediyor, anne hürmetine bir ailede sabah kahvaltısı yapıyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

HASTA ZİYARETLERİ
 
Hasta ziyaretlerinin, ihtiyarlara hürmetin bir erdem olduğunu, dinimizin emri olduğunu ifade eden Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, “Büyüklerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz. Şair Emrah Mahallemizde hasta ve yaşlı insanlarımızın gönüllerini aldık. Rabbim hasta olanlara şifa, sağlıklı olanlara esenlikler versin” dedi.
 
 
ANNE DUASI
 
Ana duasının önemine işaret eden Başkan Özcan, “Anaların en güzel duasıdır;  'Allah işini rast getirsin oğlum'. Biz de annelerin dualarını alarak hayırlı hizmetler peşinde koşuyoruz. Gönül sofrası bereketli olan Havva teyzemizin sofrasına misafir olduk. Rabbim dualarından geri koymasın” ifadelerini kullandı.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Niksar Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]