• 0

12 Ekim 2018, 11:09 - Anasayfa // Başçiftlik Haberi yazdır

Başçftlik'te genç çiftçilere hayvan dağıtımı

Başçftlik'te genç çiftçilere hayvan dağıtımı

Tokat'ın Başçiftlik ilçesinde "Genç Çiftçi Projesi" kapsamında hibe desteği alan 6 genç çiftçiye, 35 baş büyükbaş hayvan dağıtıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Başçiftlik’te Genç Çiftçi Projesi kapsamında hayvan almaya hak kazanan Hüseyin Gül, Gürel Duran, Alparslan Kocabay, Sevilay Öztürk, Nur Güzel Kocabay ve Dilek Öztürk büyükbaş hayvan dağıtımı yapıldı.
 
Genç çiftçilerin katılımı ile 5’er adet simental ve montofon melezi (6-10 aylık) düvelerin kura usulü ile İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Koç, Veteriner Hekim Özge Yılmaz ve Veteriner Hekim Aykut Köse denetiminde dağıtımları yapıldı.
 
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Başçiftlik Haberleri

Tümü
Tokat çilek tarımını sevdi Tokat çilek tarımını sevdi
Tokat'ta son yıllarda artan çilek üretimine yeni bir halka ekleniyor. Tokat'ın Başçiftlik ilçesinde 16 çiftçinin çilek yetiştiriciliği için dü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]