• 0

11 Ekim 2018, 13:02 - Anasayfa // Turhal Haberi yazdır

Kaymakam Üçer, projeleri yerinde inceledi

Kaymakam Üçer, projeleri yerinde inceledi

Kaymakam Dr. Ahmet Süheyl Üçer, Kaymakamlık tarafından yürütülen projeleri yerinde inceledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Kaymakam Üçer, Özel İdare ve Köydes projeleri kapsamında Kaymakamlık tarafından yapımı devam eden projeleri ve çalışmaları yerinde inceledi.
 
İl Genel Meclisi Üyesi Fikri İyimaya, İlçe Özel İdare Müdürü Erkan Şahin ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Tuncay Arapacıoğlu ile birlikte incelemelerde bulunan Kaymakam Üçer, bir açıklama yaparak şunları söyledi. “2018 yılı içerisinde bir önceki yıllara nazaran daha çok proje ve daha çok çalışma yaparak halkımıza hizmete devam ediyoruz. Yapmış olduğumuz bu çalışmalarımızın sürekli takibini yapıyoruz. Bu kapsamda Tatlıcak ve Şatroba köylerinde yapımı devam eden içme suyu ve kanalizasyon hattı yenileme ve ardından Yeniköy ve Bahçebaşı köylerini ortak kullanımı için yapılmakta olan foseptik çukur çalışmalarını yerinde inceledik. Turhal Organize Sanayi Bölgesi yolunda yaptığımı bakım, onarım ve iyileştirme çalışmalarını da gezdikten sonra Kat-Dökmetepe köyleri arasındaki bitümlü sıcak asfalt yapımını kontrol ettik. Vatandaşlarımızın yaşam standartını daha da yükseltmek için yürüttüğümüz bu çalışmaları en kısa sürede tamamlayarak onların hizmetine sunacağız” dedi.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Turhal Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]