• 0

10 Ekim 2018, 20:10 - Anasayfa // SPOR Haberi yazdır

Ata sporuna destek arayışları

Ata sporuna destek arayışları

7.Geleneksel Tokat Milli Birlik ve Beraberlik Karakucak Güreşleri Ağası Erdem Polat ve Tokat Güreşciler Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri Cengiz Teker, Faik Sezgin, Hüseyin Kalaycı ile Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Tokat Şube Başkanı Musa Özdemir ve Anadolu Basın Yayın Birliği Tokat Başkanı Yakup Orakçı'dan oluşan heyet Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Cemil Çağlar ve Tokat İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe'yi ziyaret ettiler.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Güreşçiler Spor Kulübü yetkilileri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar’a yaptıkları ziyarette güreşe verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Misafirler ziyaretlerde yaptığı konuşmalarda şunları söylediler:
 
“SPORCU OLMAK VE SPORU SÜRDÜRMEK ÇOK ZOR”
 
Çağımızda spor yapmak, sporcu olmak eskide daha zor bir hale geldi. Sporcunun seçilmesi, sporcunun bir disiplin içerisinde hareket etmesi zor ve maliyetli bir durumdur. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzün güreşçilerimize verdiği destek sevindirici bir durumdur. Fakat bir gencin sporcu olabilmesi, şampiyonluk çıkarabilmesi için süreklilik gerekmektedir. Bizim gayretimiz, bizim amacımız bu gençlerimizi Avrupa, Dünya ve Olimpiyat şampiyonu yapmaktır. Bu amacımızı hep birlikte geliştireceğiz.”
 
“BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”
 
Gençlerimiz için ve sporun tabana yayılması adına güzel ve verimli çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, bu başarıyı yakalama noktasında kulüpler ve sivil toplum örgütlerinin desteğinin de son derece önemli olduğunu anlattı.
 
 
RECEP GÖKÇE ZİYARETİ
 
Heyet Tokat İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe’yi de makamında ziyaret etti. Sporun gençlerin hayatındaki önemine değinen Tokat İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe, “Spor yapılarak geçirilmiş bir gün kazanılmış sağlıktır, yarındır. Bu anlamda ata sporumuz güreşle çocuklarımızın ilgilendiğini görmek bizleri çok mutlu ediyor. İl Özel idaremiz gerek sporcularımıza, gerekse kulüplerimize her türlü desteği vermektedir” diye konuştu.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SPOR Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]