• 0

09 Ekim 2018, 19:40 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Tokatlı güreşciler Ahmet Akcan'ı ziyaret etti

Tokatlı güreşciler Ahmet Akcan'ı ziyaret etti

Tokat Güreşçiler Spor Kulüp Başkanı Onur Balcı ve beraberindeki heyet, Akcan İnşaat Sahibi Ahmet Akcan'ı makamında ziyaret ettiler.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Güreşçiler Spor Kulüp Başkanı Onur Balcı, güreşçileri himaye eden, sporcu dostu Ahmet Akcan’a güreş müsabakalarına verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Balcı, “Spor bir toplumu dinamik tutan unsurlardan bir tanesidir. Spor yapan insan sağlıklı düşünür. Dünyada da sporda başarılı olma gayreti bunun bir sonucudur. Tokat olarak ata sporumuz güreşte tarih boyunca hem ulusal hem de uluslararası boyutta önemli başarılar kazandık. Bunun temel sebebi bölgemizde düzenlenen turnuvalardır. Turnuvalarının yapılmasında katkıda bulunan sporcularımızı himaye eden güreş ağaları aslında bu başarıların arka plandaki kahramanlarıdır. Sayın Ahmet Akcan’a verdikleri desteklerden dolayı güreş camiası adına teşekkürü bir borç bilirim” dedi.
 
“ASLA PES ETMEYİN”
 
Akcan İnşaat Sahibi Ahmet Akcan da nazik ziyaretten dolayı Tokat Güreşçiler Spor Kulübüne teşekkür etti. Akcan, “Siz sporunuzu yapın. Bizim görevimiz sizi cesaretlendirmektir. Günümüzde insanlar geçim kaygısı sebebiyle spordan uzaklaşıyor. Bizim verdiğimiz destek aslında bu korkuyu ortadan kaldırmaya yönelikti. Her bir Türk vatandaşı bu tür destekleri vermelidir. Başarıyı yakalamak özveri ister, fedakârlık ister, çalışma ister. Hiçbir zaman hedeflerinizden vazgeçmeyin, zorluklar karşısında pes etmeyin. Herkes üzerine düşen sorumluluğu üstlenirse sporda uluslararası arenada başarılarımız artar. Sizleri de başarılarınızdan dolayı kutluyorum” şeklinde konuştu.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]