• 0

20 Eylül 2018, 15:45 - Anasayfa // TÜRKİYE Haberi yazdır

Riva arazisi satışa çıktı

Riva arazisi satışa çıktı

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Riva’da bulunan iki taşınmazın satış ve işletme hakkının devri için ihaleye çıktı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), İstanbul Riva’da bulunan iki taşınmazın satış ve işletme hakkının devri için ihaleye çıktı.
 
ÖİB’in Resmi Gazete’de yayımlanan konu ile ilgili ihale ilanına göre; – Beykoz Çayağzı (Riva) Mahallesi, 212 numaralı parseldeki 17 bin 687 metrekare yüzölçümlü taşınmazın satış yöntemiyle,
 
– 213 numaralı parseldeki 16 bin 625 metrekare yüzölçümlü taşınmazın 49 yıl süreyle işletme hakkının verilmesi yöntemiyle bir bütün halinde özelleştirilmesi kararlaştırıldı.
 
İhale, birden fazla teklif sahibinden kapalı zarf içinde teklif almak ve görüşmeler yapmak suretiyle pazarlık usulüyle gerçekleştirilecek.
 
İhale Komisyonu’nca gerekli görüldüğü takdirde ihaleler, pazarlık görüşmesine devam edilen teklif sahiplerinin katılımı ile yapılacak açık artırma suretiyle sonuçlandırılabilecek. İhale için geçici teminat tutarı 1.5 milyon lira olarak belirlendi. İhalede son teklif verme tarihi 18 Ekim olacak.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer TÜRKİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]