• 0

11 Eylül 2018, 16:12 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Halkı dinleyen başkan

Halkı dinleyen başkan

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, proje çalışmalarının yanı sıra halkı dinlemesi, onların dertleriyle dertlenmesi sebebiyle 'Halkı Dinleyen Başkan' yakıştırmasıyla onurlandırılıyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Hafta sonu Ankara’da hemşehri dernekleri programlarına iştirak eden Başkan Eroğlu, yetişebildiği kadarıyla yapılan düğünlere katıldı. Bu düğünlerden bir tanesi de Cemalettin Mahallesi Muhtarı Mehmet Dağdeviren'in oğlu Serkan ile Gamze çiftinin yüzük merasimiydi. Başkan Eroğlu, Dağdeviren ve Mutlu aileleri tebrik etti ve genç çiftlere mutluluklar diledi.
 
HALK GÜNÜNDA TOKATLILARI DİNLEDİ
 
Yoğun hafta sonu programından sonra haftayı Halk Günü ile açan Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, “Haftayı Halk Günü ile açıyoruz. Halk Günü toplantılarında, halkımızın istek ve görüşlerine değer veriyor, onların taleplerine çare olmaya gayret ediyoruz” dedi.
 
 
HOCAAHMET MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ
 
Sorunları dinlemek için sadece Halk Günü ile sınırlı kalmayan Başkan Eroğlu, ayrıca Hocaahmet Mahallesini ziyaret etti. Başkan Eroğlu, “Hocaahmet Mahalle sakinlerimizle Belediyemiz Sosyal Tesislerinde Mahalle toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantıda hem mahallelerimize ilişkin konuları hem de Tokat'ın geneline yönelik yaptığımız çalışmalar hakkında bilgi verdik. Toplantımıza katılım sağlayan mahalle sakinlerimize teşekkür ederim” şeklinde konuştu.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]