• 0

10 Eylül 2018, 13:35 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Sincan'da Tokat'a vefa programı

Sincan'da Tokat'a vefa programı

Ankara Sincan'da 'Dünden Bugüne Tokat'a Vefa' düzenlendi. Programa Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu'da katıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Ankara’da düzenlenen Dünden Bugüne Tokat’a Vefa Programı muhteşem geçti. Programa Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Tokat Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Dr. Ali Çelik, Tokat İl Kültür Müdürü Adem Çakır da katıldı.
 
 
MEDENİYETLER BAHÇESİ TOKAT
 
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, “Ankara’da Sincan Belediyesi ev sahipliğinde Tokat Tanıtım Günleri kapsamında değerli hemşerilerimizle birlikte Medeniyetler Bahçesi Tokatımızdan Ankaralılara selamlar getirdik” dedi.
 
Programın organizasyona katkı veren Başkent Tokatlılar Eğitim ve Kültür Derneği (BAŞTEK) ve Sincan Tokatlılar Derneğine teşekkür eden Başkan Eroğlu, “1000 yıllık Türk hakimiyetinde tarih, kültür, doğal güzellikleri ile Anadolu’yu buram buram yaşamak isteyen herkesi Tokat’a bekliyoruz” ifadelerini kullandı.
 
Başkent Tokatlılar Eğitim ve Kültür Derneği yaptığı açıklamada, “Bizden desteğini esirgemeyen, bizim yanımızda olan Ankara’daki programımıza katılan Tokat Belediye Başkanımız Eyüp Eroğlu’na sonsuz teşekkür ederiz”  denildi.
 
 
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]